Stará Lysá

Okres

Prehled verejné dopravy · soucást Středočeský kraj

2
linek
4
tras
0
zastávek
235.6
km síte
2
dopravcu

Stará Lysá má 2 linek verejné dopravy s celkovou délkou 235.6 km a 0 zastávkami.

Mapa dopravy

0 tras

Mapa zobrazuje vsechny trasy verejné dopravy v Stará Lysá. Kliknutím na trasu zobrazíte detaily. Zastávky se zobrazí pri priblízení na úroven 12+. Celkem 0 zastávek.


Linky

2 linek
Linka Druh Dopravce Trasy Zastávky Délka
315 Bus 315 bus Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. 2 62 123.0 km
431 Bus 431 bus Lutan s.r.o. 2 43 112.6 km

Dopravci v Stará Lysá

2 dopravcu
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. 1 linek, 123.0 km
Lutan s.r.o. 1 linek, 112.6 km

Prozkoumejte oblast


Casto kladené otázky

Doprava v Stará Lysá
Kolik linek verejné dopravy má Stará Lysá?

Stará Lysá2 linek verejné dopravy na síti délky 235.6 km, provozovaných na 4 provozovaných na {routes} trasách.

Kolik zastávek verejné dopravy je v Stará Lysá?

0 zastávkami obsluhuje Stará Lysá na 2 linek verejné dopravy.

Jaké druhy dopravy jsou dostupné v Stará Lysá?

Stará Lysá obsluhuje 2 bus linek verejné dopravy . Kompletní detaily tras naleznete na mape a v seznamu linek výse.

Kteí dopravci provozují verejnou dopravu v Stará Lysá?

2 dopravcu obsluhuje Stará Lysá: Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. (1 linku verejné dopravy, 123.0 km), Lutan s.r.o. (1 linku verejné dopravy, 112.6 km) .

Jaká je nejdelsí linka v Stará Lysá?

Nejdelsí linka v oblasti Stará Lysá is 315 - Bus 315 s délkou 123.0 km, bus spoj.

Která linka má nejvíce zastávek v Stará Lysá?

Linka s nejvyssím poctem zastávek v oblasti Stará Lysá je 315 - Bus 315 s 62 zastávkami, bus spoj.

Jak je Stará Lysá propojen se zbytkem Ceské republiky?

Stará Lysá{name} je zapojen do národní síte verejné dopravy. Regionální a dálkové spoje propojují oblast s mestami a obcemi po celé Ceské republice. Spoje vedou pres Stará Lysá, která je soucástí Středočeský kraj, Pro celostátní spoje navstivte kompletní prehled dopravy.

Je verejná doprava v Stará Lysá dobrá?

Stará Lysá obsluhuje 2 linek a 0 zastávek na síti délky 235.6 km, provozuje 2 dopravcu. Trasy a spoje prozkoumejte na mape a v seznamu linek výse. kompletní prehled dopravy Ceské republiky.